Eldavo, Opičárny Pusťte fantazii do světa

Obchodní název: Eldavo, Opičárny
Region: Pošumaví
Jméno: Zuzana Hurychová

Jmenuji se Zuzka a patřím k lidem s nepřeberným množstvím nápadů. Je těžké všechny pak realizovat pod jednou značkou, a tak tvořím hned pod dvěma značkami.

Eldavo představuje originální kousky oděvů. Především chlapecké a pánské noční košile a BíleBílé romantické noční košulenky pro ženy a dívky. V době pandemie jsem si oblíbila legíny k šatům a tak se i ty dostaly do mé nabídky. Samozřejmě v mých oblíbených barvách.

Opičárny začaly háčkovanými opičkami, které ale postupem času ustoupily jiným nápadům. Přesto už Opičárny zůstaly Opičárnami. Dnes tvoří hlavní nabídku různé kreativní sady (Mrakologie, Cesta do fantazie atd.) nejen pro děti, které jsem si během nedávných uzavírek škol vyzkoušela s místní partou dětí. Jednoduché materiály, které povzbudí jejich fantazii a umožní jim se realizovat. Primárně byly určeny školám, ale jsou koncipovány tak, aby s nimi mohl pracovat každý. Některé se vztahují k Vánocům, jiné zase jsou určeny i dospělým. Spojuje je ovšem možnost vyjádřit se a pustit svou fantazii do světa. Nic v nich není špatně.