Umělecké kovářství Brož

Obchodní název: Umělecké kovářství & podkovářství Brož
Region: Radbuza
Značka: Nezařazené
Oblast výroby: Umělci, Užitkové výrobky a dekorace
Jméno: Mgr. Jiří Brož

Kovářství a podkovářství Brož datuje svůj počátek  rokem 1871 a již přes 100 let je spojeno s kovárnou v Kvíčovicích. Po několikaleté odmlce nyní budujeme novou éru v naší historické kovárně.

Myšlenka rozšířit rodinnou kovářskou tradici o uměleckou kovařinu a dát ji mezinárodní přesah se rodila po několik let. Okouzlení krásou a rozmanitostí kovářských děl, s nimiž jsem se setkával v Pekingu, Šanghaji, Dillí, Moskvě, Jekatěrinburgu, Taškentu či Athénách stalo impulsem též k pozvání zahraničního kováře do naší kovárny.

Na spolupráci se zasloužilým uměleckým kovářem Ukrajiny Viktorem Burdukem v současné době navázal jeho mladší kolega z Doněcka.

V našem kovářství si zakládáme na poctivé ruční kovářské práci a originálních výrobcích zhotovených klasickými kovářskými technikami.

Uvažujete-li o zkrášlení interiéru Vašeho domu, jeho okolí či zahrady praktickým doplňkem, funkčním zařízením či estetickou ozdobou, budeme velmi potěšeni Vaší návštěvou.

Inspiraci můžete hledat v našem katalogu či fotogalerii.

Rádi Vás uvítáme s Vaším vlastním konkrétním požadavkem či jen pouhou představou. S pomocí designera pro Vás můžeme navrhnout a posléze vytvořit originální řešení dle Vašich podmínek.

Zdroj foto: www.kovarstvi-broz.cz